ویزا – کانادا

کانادا

وقتی اکثر مردم به کانادا فکر می کنند، اولین تصویری که احتمالا به ذهن آنها خطور می کند مناظر یخبندان و قله‌های وسیع است. اما اولین چیزی که باید بدانید این است که کانادا با بیش از 9 میلیون کیلومتر مربع وسعت و داشتن 6 منطقه زمانی، هم فوق العاده متنوع است و هم بسیار بزرگ و پهناور.

اجازه بدهید نگاهی به جاذبه‌های این کشور مهاجرپذیر بیندازیم.

 

خرس گریزلی

اگر اخیراً به یک باغ وحش رفته باشید، ممکن است یکی از این موجودات زیبا را در اسارت دیده باشید، اما هیچ چیز نمی تواند شما را برای دیدن خرس گریزلی در زیستگاه طبیعی آن آماده کند. بهترین مکان برای دیدن این جانوران باشکوه در غرب کانادا است، جایی که می توانید در Knight Inlet Lodge اقامت کنید. بهترین ماه‌ها برای دیدن این خرس ها در حال ماهیگیری، از آگوست تا سپتامبر است.

البته، گریزلیز تنها خرسی نیست که کانادا به آن مشهور است. خرس های قطبی، یکی دیگر از مشهورترین ساکنان کانادا هستند. این شکارچی را  می توانید از نزدیک در قطب شمال کانادا ببینید.

 

نهنگ های قاتل

تا زمانی که این پستانداران باهوش و زیبا را از نزدیک در زیستگاه واقعی آنها ندیده اید زندگی نکرده اید. اگرچه نهنگ‌های قاتل را می‌توان در تمام اقیانوس‌های سرتاسر این سیاره یافت، اما کانادا یکی از بهترین مکان‌ها در جهان برای دیدن آنها است. نکته قابل توجه در مورد نهنگ‌های قاتل این است که بسیار اجتماعی هستند و اغلب در گروه‌های خانوادگی نزدیک به هم سفر می‌کنند، بنابراین انتظار این را نداشته باشید که به صورت تکی آنها را ببینید.

 

شفق شمالی

استان یوکان کانادا، مکانی آشنا برای گردشگران از سراسر دنیا، یکی از بهترین نقاط جهان برای دیدن شفق های قطبی است. شما می توانید در غالب تور، شانس خود را برای دیدن نورهای شمالی امتحان کنید.

دریاچه لوئیز و دریاچه مورین

“جواهر کوه های راکی”، دریاچه لوئیز، مناظر بکر بسیار دارد. دریاچه مورین هم به دلیل آب های فیروزه ای طبیعی و بکر آن که با نمک رنگ آمیزی شده، بسیار مشهور است.

آبشار نیاگارا

 اگرچه نیاگارا از سه آبشار مختلف تشکیل شده است، اما به هر حال بالاترین میزان جریان آب را در بین آبشارهای دنیا دارد و بیش از شش میلیون فوت مکعب آب در هر دقیقه از تاج آن می ریزد. به علاوه، تنها 75 مایل از تورنتو فاصله دارد.

اسکی

برای اسکی در زمستان و فعالیت های شگفت انگیز در فضای باز در تابستان، از ویسلر دیدن کنید. ویسلر بیشتر به عنوان یک پیست اسکی زمستانی شناخته می شود، اما مانند سایر نقاط کانادا، مناظر شگفت انگیزی برای کشف در تمام طول سال در آن وجود دارد.

 اقیانوس اطلس کانادا

اقیانوس اطلس کانادا دارای 43000 کیلومتر خط ساحلی است که از سراسر استان های نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور، نوا اسکوشیا و جزیره پرنس ادوارد می گذرد. این بخش از کانادا نزدیک ترین بخش به انگلستان است، اما از نظر حیات وحش و مناظر آن، نمی تواند دورتر باشد

دوچرخه سواری در کوهستان

فرهنگ دوچرخه سواری در کوهستان در بریتیش کلمبیا از ساحل شمالی ونکوور تا مسیرهای وحشی داخلی، شهرتی فراوان دارد. BC که به عنوان یکی از مهم‌ترین مناطق جهان برای دوچرخه‌سواری کوهستانی شناخته می‌شود، انواع وسیعی از زمین‌ها را برای به چالش کشیدن و خوشحال کردن سوارکاران در خود دارد.

مهاجرتتحصیلکاریابیویزا