درباره ما

درباره ما2

ما که هستیم؟

 

 

درباره ما

شرکت رهاورد سفیران کیهان در سال 1391 با هدف فعالیت در حوزه های ارتباطات تجاری و بازرگانی در سطح بین الملل آغاز به کار کرده است. در ادامه مدیران شرکت اقدام به ثبت شرکت در کشور استرالیا تحت عنوان «گلوبال گل گروپ» در حوزه های مشابه به علاوه حوزه های اعزام دانشجو و کاریابی نموده است. طی سنوات گذشته کلیه اقدامات لازم در این حوزه و مجوزها و بیمه های مورد نیاز این شرکت در کشور استرالیا اخذ گردید و در ادامه به برنامه ریزی های مورد نیاز طرح تــــوســعه شرکت در کشور ایران پرداخته شد. در حال حاضر شرکت رهاورد سفیران کیهان با امکانات و متخصصینی که دارد آمادگی خدمات رسانی به متقاضیان در حوزه های تحصیلی و کاری را در سطح بین المللی دارد که پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح اقدام به برپایی همایش ها و کنفرانس های لازم جهت معرفی خدمات شرکت به متقاضیان نماید .

درباره ما

پیش به سوی آینده !

 

 

توانمندی ما

استعداد ، امید و آرزو
ترکیب این سه کلمه مفهومی را می سازد که تمام ما آن را با نام آینده می شناسیم. آینده چیزی بیش از یک کلمه است حتی بیش از یک جمله ، یک صفحه و یک کتاب. آینده تمام فکر ماست تمام زندگی ما و اینجاست که داستان زندگی مردمان آغاز می شود. آتیه ای روشن که چشم انداز تمامی انسان هاست و برای آن می کوشند ، ثانیه به ثانیه ، نفس به نفس. پدران روز را به شب می رسانند و مادران خواب را از چشم میگیرند تا آیــــنده ای روشن نصیب خود و فرزندان کنند. و این همان سیری است که گذشتگان نیز پیموده اند و تا انتها این مسیر ادامه دارد و اما… هیچ کدام به این آینده روشن اطمینان ندارند اما امید چرا… اینجاست که داستان “رساک” آغاز می شود تا امید را زنده نگه دارد و موفقیت و آینده را در دستان شما نمایش دهد . رساک عنوانی است با یک دنیا مفهوم که ما آن را در “موفقیت” خلاصه می کنیم. رهاورد سفیران کیهان یعنی پیمودن مسیر موفقیت تا رسیدن به آینده ای که ترسیم کرده اید و در این راه گام به گام در کنار شما باقی میماند. رساک با تمرکز به آینده روشن جوانان ، افرادی که به دنبال رسیدن به آرزو های خود هستند از طریق مهاجرت موفق و ایمن ، شرایط کار و یا تحصیل را به بهترین شکل همرا ه با مشاوره روانشناسی ، جامعه شناسی و آینده پژوهی کمک می رساند. محدودیت برای رساک معنایی ندارد زیرا موفقیت پایان و مرزی را نمی شناسد.

100%

مهاجرت

100%

تحصیل

100%

کاریابی بین المللی

100%

ویزا

همکاری با ما

ما به دنبال افراد توانمند و خلاق هستیم و تمامی زمینه‌های لازم برای فعالیت این افراد را در حوزه مهاجرت تحصیلی و کاری فراهم نموده‌ایم. اگر در این زمینه تخصص دارید بر روی دکمه رو به رو کلیک کنید ، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند.

فرم ارزیابی

جهت سنجیدن وضعیت شما برای مهاجرت ، با کلیک روی “فرم ارزیابی” ، اطلاعات خواسته شده در آن را در کمال صداقت پر نمایید.

همکاران

 

 

شرکای تجاری ما

مهاجرتتحصیلکاریابیویزا