مهاجرت – کانادا

چه چیزی کانادا را به مقصدی عالی برای مهاجران تبدیل می‌کند تا در آن زندگی کنند؟

دهمین اقتصاد بزرگ جهان

وقتی صحبت از اقتصاد جهانی به میان می آید، کانادا از وزن خود بالاتر است. کانادا علیرغم داشتن رتبه سی و هشت در جهان از نظر شاخص جمعیت، دهمین اقتصاد بزرگ را با تولید 1.6 تریلیون با 48100 دلار سرانه دارد. اگرچه کانادا به دلیل منابع طبیعی غنی خود مشهور است، اما طبق آمار کانادا، اقتصاد کانادا در واقع به شدت خدمات محور است و حدود 80 درصد از کانادایی ها در مشاغل مرتبط با خدمات کار می کنند. اگرچه بخش تولید کالا در مقایسه با بخش خدمات نسبتاً کوچک است، صنایع تولیدی و نفت کانادا در چند سال گذشته رشد سالانه کوچک اما ثابتی را تجربه کرده‌اند.

مکانی زیبا برای زندگی

از نظر مکان‌های دیدنی هیچ کمبودی در کانادا وجود ندارد. این کشور دارای صدها پارک ملی، حفاظت‌شده، مکان‌های تاریخی و مسیرهای پیاده‌گردی است.
از پارک های مشهور جهانی مانند بنف و جاسپر در آلبرتا، کیپ برتون در نوا اسکوشیا، تا خلیج جورجیا در آنتاریو، هیچ کمبودی در شگفتی های طبیعی برای لذت بردن از ساحلی به ساحل دیگر وجود ندارد. این نکته را هم بگوییم که کانادا با بیش از 200000 کیلومتر خط ساحلی، تقریباً 4 برابر نزدیکترین خط ساحلی بعدی یعنی اندونزی، دارای طولانی‌ترین خط ساحلی در جهان است. مناظر ساحلی بسیار زیبایی وجود دارد که می توانید در هنگام گرم شدن هوا از آن لذت ببرید. اگر بیشتر شهرنشین هستید، شهرهای کانادا مانند کلگری و تورنتو مرتباً در فهرست تمیزترین شهرهای جهان قرار می گیرند.

مهاجرتتحصیلکاریابیویزا