خدمات

چرا گروه مهاجرتی رساک ؟

” پرونده‌های موفق تحصیلی و کاری همواره برگ زرینی در کارنامه افتخارات گروه رساک است. خوشحال هستیم که توانسته‌ایم بارها و بارها لبخند رضایت را روی لبان همراهان خود ببینیم. اعتماد به رساک باعث شده است تا این افتخار را داشته باشیم میزبان بسیاری از افرادی باشیم که توسط مشتری‌های قبلی به ما معرفی شده‌اند. ما به این سرمایه گران‌بها می‌بالیم و قدردان اعتماد شما هستیم.”

خرید سیم کارت

همه جا در دسترس باش

 

 

خرید سیم کارت

اولین چیز ضروری برای اینکه همواره در دسترس باشید و بتوانید به راحتی با اقوام خود در کشور مبدا و یا مقصد صحبت کنید سیم کارت است. قطعا با هزینه های بسیار سنگین رومینگ، استفاده از سیم کارت های ایران برای شما مقرون به صرفه نیست. گروه مهاجرتی رساک با توافق نامه هایی که با شرکت های ارائه دهنده سیم کارت در کشورهای مختلف دارد به شما کمک می کند.

افتتاح حساب بانکی
افتتاح حساب بانکی

حساب باز کن !

 

 

افتتاح حساب بانکی

قطعا برای خرید، جابه جایی پول و موارد بسیاری دیگر، نیاز به افتتاح حساب در بانک های کشور مقصد دارید. گروه مهاجرتی رساک در این مسیر همراه شماست و تمامی اطلاعات لازم و مراحلی که نیاز است توسط شما انجام شود در اختیارتان می گذارد.

افتتاح حساب بانکی
تحصیلی

گواهینامه بگیر !

 

 

برگزاری آزمون‌های بین‌المللی

از آنجایی که شما هم می توانید در کشور مقصد خود نسبت به اخذ گواهینامه های بین المللی زبان اقدام کنید و یا در بعضی شرایط خاص، می توانید بعد از اخذ ویزا در کشور مقصد دوره زبان خود را طی کنید، گروه مهاجرتی رساک خدمات گسترده ای در این موارد به شما ارائه می دهد.

وکالت
وکالت

مشاوره بگیر !

 

 

مشاوره روانشناسی مهاجرت

کسانی که قصد جدی برای مهاجرت دارند بهتر است قبل از اقدام برای این کار، با یک مشاور خبره در ارتباط باشند. دقت کنید که این مشاوره غیر از بحث مشاوره مربوط به کارهای مهاجرتی شماست که عمدتا توسط وکیل مهاجرتی انجام می شود. در واقع یک روانشناس که روی بحث مهاجرت کار می کند می تواند با موضوعات و شرایط زندگی شما آشنا شده و بر اساس تجربه کاری و مواردی که قبلا داشته، حواشی و احتمالا آثار جانبی که مهاجرت می تواند در بعضی افراد ایجاد کند به شما گوشزد می کند. وابستگی بیش از حد به خانواده، داشتن شخصیتی کاملا درونگرا، افرادی که دو قلو هستند و …، همه و همه مواردی هستند که حتما باید قبل از اقدام به مهاجرت بررسی شوند.

وکالت
پشتیبانی

منتور همراهته !

 

 

همراهی پشتیبان مهاجرت با شما در کشور مقصد

چه چیزی بهتر از این که شما شخصی در کشور مقصد دارید که در هر زمینه ای می تواند شما را راهنمایی کند؟ خدمتی جدید و بی نظیر از مجموعه رساک که خیال شما را از هر جهت برای دغدغه های احتمالی در کشور مقصد راحت می کند. خرید و اجاره خانه، خرید و اجاره خودرو، گواهی نامه رانندگی، راهنمایی شما برای مراکز خرید، مکان های گردشگری و … از جمله مواردی است که می توانید با کمک پشتیبان مهاجرتی خود انجام دهید.

img9
img9

مراقب خودت باش !

 

 

بیمه مسافرتی

پرواز شما رزرو شده است و تمامی کارهای شما برای اقامت در هتل انجام شده است. اما، چه اتفاقی می افتد اگر …
هیچ وقت نباید به بعد منفی قضیه نگاه کرد، اما این دلیل نمی شود که پیش بینی وقایع و اتفاقات ناگواری که ممکن است برای هر کسی پیش بیاید را نکرد. گروه مهاجرتی رساک با رفع نگرانی از شرایط پیش بینی نشده ای که می تواند برنامه های شما را مختل کند، از سرمایه گذاری سفر شما محافظت می‌کند. پوشش کامل بیمه‌ای توسط گروه مهاجرتی رساک که شامل حوادث پرواز و پوشش لغو/وقفه سفر به دلایل کاری، هزینه‌های پزشکی افزایش یافته، از دست دادن غیرارادی شغل، خاتمه کار توسط کارفرما، پوشش بیماری یا جراحت شما یا همراهانتان، توقف خدمات خطوط هوایی به دلیل بلایای طبیعی مانند طوفان و … می باشد به عنوان چتر حمایتی همواره همراه همراهان مجموعه رساک است.

img9
مهاجرتتحصیلکاریابیویزا