کانادا

وقتی صحبت از کانادا می‌شود دیگر خیلی احتیاجی نیست که به گزینه‌های متفاوت دیگر برای مهاجرت فکر کنیم.

یکی از دوست داشتنی‌ترین مکان‌ها در جهان، و البته یکی از امن‌ترین آنها برای زندگی!

در حالی که اکثر کشورها برنامه‌های مهاجرتی خود را به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا تعطیل کرده‌اند، کانادا به سرعت فرصت‌های مهاجرت را در سال 2021 باز کرده است. کانادا در غالب برنامه‌های مهاجرتی گوناگون، افراد ماهرتر را تشویق می‌کند تا برای کمک به تقویت اقتصادش، به کانادا مهاجرت کنند.

کانادا که کشوری خانواده دوست و آرام است، در نظرسنجی HSBC Expat Explorer 2020 در رتبه نهم قرار گرفت (اولین برای ارزش های فرهنگی)، به عنوان یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت. علاوه بر این، سه شهر کانادا اخیراً در فهرست ده برتر نظرسنجی جهانی زیست پذیری اکونومیست قرار گرفتند: کلگری(Calgary) در رتبه پنجم، ونکوور (Vancouver)در رتبه ششم و تورنتو (Toronto)در رتبه هفتم.

چرا کانادا این‌قدر محبوب است؟ و آیا بسیاری از مهاجران آن را یکی از جذاب‌ترین کشورهای جهان برای زندگی و کار می‌دانند؟

این کشور مدت‌هاست  برای افرادی بوده است که می‌خواهند در مکانی زندگی کنند که هوای پاک، استانداردهای زندگی خوب و خیابان‌های امن در اولویت باشد و این چیزی است که وقتی به کانادا می‌روید با چشمان خود مشاهده می‌کنید؛ مکانی امن برای زندگی، در میان افرادی که ارزش‌ها و جاه‌طلبی‌های قوی دارند.

  • کلمات واقعا نمی‌توانند مناظر زیبای کانادا را توصیف کنند. این کشور مملو از زمین‌های وسیع و بکر و دست نخورده‌ای است که دست انسان هنوز به آنجا نرسیده است.
  • کانادا به دلیل استاندارد بالای زندگی همراه با کیفیت زندگی به خوبی شناخته شده است. در این کشور، نه تنها تعادل مناسبی بین کار و بازی وجود دارد، بلکه محیطی عالی برای لذت بردن از هر دو را نیز در خود دارد.
  • کانادایی‌ها برای زمان استراحت خود ارزش قائل هستند و این در تعداد تعطیلات عمومی و ساعات کاری ایده‌آل که اکثر ساکنان از آن لذت می‌برند منعکس می‌شود. به لطف تاکیدی که بر روی آرامش می‌شود، واقعاً می‌توانید مفهوم زندگی در کانادا را زنده‌تر کنید.
  • خانه‌های کانادایی بسیار بزرگ‌تر از همتایان بریتانیایی خود هستند. البته این تا حدی به این دلیل است که فضای بسیار بیشتری برای ارائه وجود دارد. متوجه خواهید شد که حتی یک خانه خانوادگی معمولی بسیار جادارتر به نظر می رسد، و داشتن اتاق بیشتر باعث می‌شود خانواده‌ها راحت‌تر زندگی کنند!
  • تحت برنامه کارگران ماهر فدرال، در حال حاضر 347 شغل وجود دارد که می‌توانند شما را برای ورود سریع واجد شرایط کنند. این موارد طیف گسترده‌ای از مشاغل از جمله پزشکی، مهندسی، مدیریت، ساخت و ساز و غیره را پوشش می‌دهند. شما همواره می‌توانید آخرین لیست را بررسی کنید تا ببینید آیا مهارت شما در لیست است یا خیر.
  • اقتصاد کانادا در حال رشد است و رشد نیازهای بیشتری را القا می‌کند که انواع فرصت‌ها را برای انواع حرفه‌ها باز می‌کند. اما نه تنها فرصت‌های بسیار خوبی وجود دارد، بلکه سبک آرام کانادا به این معنی است که استرسی که ممکن است در کشور خود به آن عادت کرده‌اید کمتر باشد.
  • کانادا واقعا برای خانواده‌ها ساخته شده است. در خیابان‌های حومه شهر، با بسیاری از رویدادهای اجتماعی مانند کباب‌پزی و جشنواره‌هایی که برای خانواده‌های بچه‌دار سرو می‌شود، احساس امنیت و با هم بودن وجود دارد. یکی از بهترین تفریحات در کانادا، دوچرخه سواری خاوادگی است
  • در طول ماه‌های گرم‌تر، این امکان وجود دارد که بیشتر زندگی خود را در خارج از کانادا سپری کنید…. فهرست فعالیت‌های خارج از منزل که می‌توانید به صورت رایگان یا بسیار ارزان انجام دهید، بسیار زیاد است: باربیکیو، رویدادهای ورزشی، پیک نیک، پیاده‌روی، پارو زدن در دریاچه و … . اکثر کودکان کانادایی بخش زیادی از دوران کودکی خود را در خارج از خانه سپری می‌کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

مهاجرتتحصیلکاریابیویزا