ترکیه

بخشی در اروپا و بخشی در آسیا! موقعیت جغرافیایی خاص ترکیه که این کشور را کمی متمایز از سایر کشورهای دیگر می‌کند. برخی ترکیه را به عنوان پل بین دو قاره در نظر می‌گیرند، امتیازی که شاید باعث شده بسیاری از آسیایی‌ها آن را دروازه ورود به اروپا بدانند.

به همین دلیل، ترکیه، میزبان تمدن‌های زیادی است که استانداردهای زندگی در آن را از نظر مادی و اخلاقی به طور یکسان افزایش می‌دهد. ترکیه دارای شهرهای مدرن و همچنین تاریخ غنی و دلایل خوب بسیاری برای زندگی است.

 ترکیه یکی از جذاب‌ترین کشورها برای سرمایه‌گزاری در سال‌های اخیر بوده است؛ موضوعی که باعث می‌شود شهروندی ترکیه را برای بسیاری از افراد جذاب کند. شاید بتوان گفت یکی از بهترین راه‌ها برای ورود به کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و یا بریتانیا اخذ تابعیت ترکیه است.  حتی می‌توانیم فراتر از این هم برویم و بگوییم راه ورود به بسیاری از دانشگاه‌های آمریکا در مقاطع بالاتر، تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه است چرا که ترکیه آموزش و پرورش را با امکانات مدرن ارائه می‌دهد. دانشگاه‌های ترکیه در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده‌اند و کیفیت و سیستم آموزشی در سطح جهانی ارائه می‌دهند.

برای آشنایی هر چه بیشتر با تحصیل در ترکیه، اینجا کلیک کنید.

ساکنان جدید در ترکیه عمدتاً از اتباع انگلیسی، آلمانی، ایرلندی، دانمارکی، هلندی، نروژی، اتریشی، بلژیکی، فرانسوی، آمریکایی و مردمی از کشورهای مختلف خلیج فارس هستند. پس از لغو بند متقابل در قانون املاک، خارجی‌ها از همه ملیت‌ها می‌توانند به راحتی املاک و مستغلات را در ترکیه خرید و فروش کنند.

اکثر خارجی‌هایی که در ترکیه کار می‌کنند می‌گویند که این کشور از نظر بافت‌های تاریخی و فرهنگی، آثار معماری، بناهای تاریخی و پارک‌ها غنی است. تقریباً همه آنها غذاهای لذیذ و رستوران‌های با کیفیت را می‌ستایند. جغرافیای ترکیه از عناصر طبیعی و تاریخی تشکیل شده است و فرصت‌هایی را برای تجربه ماجراجویی‌های مختلف به همراه دارد.

کیفیت زندگی در ترکیه از بسیاری جهات بالا است. بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده توسط سازمان‌های حرفه‌ای، ترکیه هفتمین کشور برتر جهان برای زندگی و کار است.

زیرساخت‌های حمل و نقل ترکیه که به سرعت در حال توسعه هستند نیز قابل تشخیص است. بیش از 50 فرودگاه در سراسر کشور وجود دارد که به مسافران اجازه می‌دهد در کمتر از یک ساعت به مقصد خود برسند.

ترکیه با صنعت املاک و مستغلات که به سرعت در حال رشد است، گزینه‌های مسکن سودمندی را برای هر بودجه‌ای ارائه می‌دهد. از آپارتمان‌های لوکس در مراکز شهر و خانه‌های مجلل در حومه شهر گرفته تا ویلاهای مجلل با خدمات دربان، گزینه‌های بی شماری در ترکیه وجود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

مهاجرتتحصیلکاریابیویزا