استرالیا

استرالیا، “کشور خوش شانس” ، ترکیبی از چیزهایی است که در کنار هم یک شیوه زندگی افسانه‌ای را می‌سازد که قابل مقایسه با کشورهای دیگر نیست. یک مکان فوق‌العاده خاص و البته شاید به دلیل بزرگی آن، یکی از متنوع‌ترین و هیجان‌انگیزترین کشورهای جهان از نظر مناظر، گیاهان و جانوران است.  اگر تا به حال از استرالیا دیدن کرده‌اید و هم اکنون رویای مهاجرت به استرالیا را در سر می‌پرورانید، پس دلیل آن را می‌دانید. اما اگر چیزی در مورد سرزمین کانگروها نشنیده‌اید، دلایل زیادی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد که به برخی از مهم‌ترین و مرتبط‌ترین دلایل مهاجرت به استرالیا می‌پردازیم.

کیفیت زندگی

زمانی که مردم به مزایای زندگی در استرالیا نگاه می‌کنند، به خصوص مهاجرانی که از بریتانیا وارد این کشور می‌شوند، کیفیت زندگی چیزی است که بر سر زبان‌ها افتاده و ما اغلب درباره آن می‌شنویم.  آب‌و‌هوا، ساعات کاری کوتاه‌تر و تعطیلات عمومی بیشتر، دستمزد بالاتر و غذای باکیفیت‌تر تنها بخشی از مواردی هستند  که استاندارد زندگی روزمره شما را بهبود می‌بخشد.

آب و هوای فوق‌العاده

استرالیا کشور بزرگی است و این یعنی آب و هوا از منطقه‌ای به منطقه دیگر متفاوت است، اما به طور کلی، کل کشور غیر از بخش مرکزی و سرزمین‌های شمالی که تقریبا غیر قابل عبور هستند معتدل است .

استرالیا حدود 3000 ساعت آفتابی (حدود یک سوم از سال) در سال دارد که در مقایسه با 1493 ساعت در بریتانیا یکی از بزرگ‌ترین مزایای زندگی در استرالیا می‌باشد. بسته به منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنید، می‌توانید از آب و هوای گرمسیری شمال یا همان کوئینزلند Queensland، آب و هوای نیمه گرمسیری در بریزبن Brisbane یا پرث Perth  یا شاید آب و هوای معتدل در استرالیای جنوبی، به ویژه آدلاید Adelaide  لذت ببرید.

فرصت‌های شغلی عالی

وقتی از فرصت‌های شغلی عالی در استرالیا صحبت می‌کنیم، منظورمان چیست؟ ما دقیقا داریم در مورد حقوق بالاتر، ساعات کار کوتاه‌تر و کمبود مهارت‌ها در مناطق خاص صحبت می‌کنیم که فقط فریاد می‌زنند که بریتانیایی‌های واجد شرایط بیرون بیایند و آن‌ها را پر کنند.

حداقل دستمزد فعلی در استرالیا 18.29 دلار در ساعت یا 694.90 دلار در هفته است، اما به زودی به 18.93 دلار در ساعت یا 719.20 دلار در هفته افزایش می‌یابد. این در مقایسه با حداقل دستمزد بریتانیایی 7.83 پوند در ساعت که معادل فقط 13.83 دلار در ساعت است، قابل توجه است.

مهم نیست که پزشک باشید یا پرستار، لوله کش یا مهندس، معلم یا سازنده، اگر شغل شما در لیست مهارت‌ها باشد، احتمالاً درآمد بیشتری از این دست خواهید داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

مهاجرتتحصیلکاریابیویزا