تحصیل

تحصیل داخلی

تحصیل

تحصیل در خارج از کشور ممکن است آنطور که در ابتدا به نظر می رسد آسان نباشد. جدا شدن از منطقه آسایش، خانواده، دوستان و خانه می تواند سخت باشد. با این حال، تحصیل در خارج از کشور مزایای بیشماری دارد. از فرصت های یادگیری و تحقیق بهتر گرفته تا مشاغل پرسود و رشد فکری، مزایا بر موارد منفی آن بیشتر است. در واقع، دانشجویان بین‌المللی طی سال‌ها تعداد بیشتری برای تحصیل در خارج از کشور انتخاب می‌کنند و هند با این روند غریبه نیست.

جالب است بدانید که سال گذشته حدود 3 میلیون دانشجوی هندی تحصیل در خارج از کشور را انتخاب کردند. آنها همچنین 12.5 میلیارد دلار برای آموزش خارجی هزینه کردند. این به طور خودکار نشان دهنده آرزوی رو به رشد برای آموزش با کیفیت، چشم انداز جهانی بهتر و کیفیت زندگی بالاتر است.

سفر و اکتشاف

یکی از بزرگترین مزیت های تحصیل در خارج از کشور، فرصت سفر و کاوش در نقاط مختلف جهان – تجربه فرهنگ ها، شهرها و کشورهای جدید است. این نه تنها دیدگاه های شما را گسترش می دهد، بلکه به شما کمک می کند راه های جدیدی برای رشد شخصی خود پیدا کنید.

کیفیت آموزش

تحصیل در سطح جهانی یکی از بزرگترین جاذبه های تحصیل در خارج از کشور است. شما می توانید از بهترین ها در تجارت، در موسسات معتبر و در یک محیط چند فرهنگی بیاموزید. اگر بخواهیم صریح تر صحبت کنیم شما به راحتی می توانید از آخرین تحقیقات و پیشرفت ها در حیطه تحصیلی خود با خبر شوید و همگام با این پیشرفت ها، خود را به جلو حرکت دهید.

حس استقلال

ترک وطن همیشه چیز بدی نیست. ادامه تحصیلات عالی در خارج از کشور به معنای یادگیری زندگی مستقل است. وقتی آشنایی و امنیت خانه خود را کنار بگذارید، اعتماد به نفس به دست خواهید آورد. جابجایی به خارج از کشور، خودکفایی، احساس مسئولیت و تصمیم گیری شما را به چالش خواهد کشید.

لیست کشور ها

شما میتوانید با کلیک بر روی کشور های زیر شرایط و قوانین و اطلاعات مربوط به کشور را بخوانید.

australia

کلیک کنید

استرالیا

turkey

کلیک کنید

ترکیه

آلمان

کلیک کنید

آلمان

canada

کلیک کنید

کانادا

مهاجرتتحصیلکاریابیویزا